حسابک

سامانه حسابداری شخصی تحت وب


ورود به سامانه ثبت نام رایگان نسخه نمایشی

دانلود نسخه موبایل اطلاعات بیشتر

حسابک چیست ؟

اقتصاد شخصی را می‌توان چگونگی سازمان‌دهی و مدیریت منابع مالی شخضی تعریف کرد. می‌توان فهرست کاملی از زمان، پول، فضای زندگی و... تهیه کرد. شاید اقلام این فهرست متفاوت به‌نظر برسد، ولی همه آنها دارای یک ویژگی مشترک هستند. ویژگی همه این اقلام در زندگی امروز این است که کمیاب هستند. حتما شنیده‌اید که مردم می‌گویند ‌ای کاش وقت بیشتری داشتم، ‌ای کاش خانه بزرگ‌تری داشتم، ‌ای کاش پول بیشتری داشتم و... . هرچند که فرد به غیراز منابع مادی، منابعی نظیر عشق، وحدت خانواده، خاطرات خوش، لحظه‌های شادمانه خانوادگی و... در اختیار دارد که قابل تبدیل به پول نیست اما نقش منابع مادی هم آن قدر اهمیت دارد که کارشناسان مدیریت اقتصاد، مدیریت منابع مالی را یکی از ارکان تحقق رویای خوشبختی و موفق عنوان می‌کنند. حسابک ابزاری کارآمد جهت مدیریت دخل و خرج شخصی است. با استفاده حسابک می‌توانید در هر زمان از درآمد و هزینه‌های خود آگاهی یابید. حسابک به شما کمک می‌کند با ثبت آسان درآمدها و هزینه‌ها، بر امور مالی شخصی نظارت داشته باشید و زندگی بهتری را برای آینده خود برنامه‌ریزی کنید. برای شروع نسخه آزمایشی حسابک را یکبار تجربه کنید!

قابلیت‌های حسابک


امنیت

حسابک کاملا امن است و مسائل حفظ حریم خصوصی در آن رعایت می‌گردد. مراحل ساخت حسابک با امن ترین فناوری روز دنیا انجام شده است تا اطلاعات شما در اختیار شخص دیگری قرار نگیرد.

گزارش

حسابک با ترسیم نمودارهای مختلف در بازه‌های زمانی متفاوت شما را در جریان روند هزینه‌ها و درآمدهایتان قرار می‌دهد و در صورتیکه بخواهید می‌توانید از جزئیات هر بازه بصورت دقیق‌تر نیز آگاهی یابید.

پیامک

حتی درجائیکه دسترسی به اینترنت نیز وجود ندارد با استفاده از پیامک می‌توانید هزینه‌های خود را به آسانی ثبت کنید. حسابک اقساط و چک‌هایتان را از طریق پیامک به شما یادآوری می‌کند تا دیگر دغدغه دیرکرد آنها را نداشته باشید